Szklane balustrady biurowe

Nowoczesna aranżacja biura jest w czasach obecnych nie tylko standardem, ale i koniecznością wpasowania się w obowiązujące trendy. Klient z pewnością chętniej skorzysta z oferty biura, w którym estetyka idzie w parze z profesjonalizmem, niż z pomieszczeń biurowych, gdzie wystrój zatrzymał się dekady temu.

Przyjazne miejsce do pracy

Miejsce pracy powinno kojarzyć się ze skupieniem, efektywnością i estetyką pomieszczeń, co dobrze wpłynie na samopoczucie pracowników i klientów biznesowych. Nie może być powodem do stresu czy niepewności, dlatego nowoczesne urządzenia, eleganckie i funkcjonalne meble oraz miła atmosfera wśród pracowników to priorytety, których spełnienie przyniesie wszystkim korzyści.

Jasne ściany

Nawet najmniejsza przestrzeń staje się optycznie większa, gdy ściany pomalowane są pastelowymi kolorami; dodatkowo, gdy w biurze pojawią się białe meble, lustra czy szklane balustrady chroniące przed upadkiem ze schodów, to powierzchnia biurowa stanie się przestronna, funkcjonalna i doskonale zorganizowana. Dlatego też, wprowadzenie jasnych sprzętów, przezroczystych elementów oraz optycznie powiększających przestrzeń luster doda każdemu pomieszczeniu biurowemu szczególnego klimatu.

Schody ze szklanymi balustradami

Balustrady szklane biurowe to idealne rozwiązanie dla pomieszczeń otwartych, loftowych oraz minimalistycznych. Przejrzystość szklanych tafli nie ograniczy przestrzeni, a wręcz doda jej szczególnego designu, sprawi, że pomieszczenie stanie się wizualnie niezwykle nowoczesne i nad wyraz estetyczne. Balustrady szklane biurowe nadadzą otoczeniu lekkości i wyjątkowo podniosą standard całego biura.

Prostota czy ekstrawagancja – wybór należy do ciebie

Gładkie, wzorzyste, mleczne czy efekt mrożonego szkła – to decyzja, jaką trzeba podjąć przy wyborze balustrad. W zależności od aranżacji biura, balustrady powinny wyraźnie odgraniczać przestrzeń zewnętrzną – jak to jest w przypadku balustrad balkonowych czy tarasowych, albo być integralną, prawie niewidoczną barierą, jak to jest w kwestii schodów. Balustrady szklane biurowe montowane na balkonach powinny być wykonane ze szkła, którego powierzchnia widoczna jest bez specjalnego przyglądania się. Takie działanie ma na celu wskazanie użytkownikom granicy bezpiecznego przebywania, a jednocześnie jest elementem zdobniczym budynku.

Artykuł powstał we współpracy ze specjalistami z firmy Esglas.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here