wanna narożna

Łazienka ma być przede wszystkim praktyczna i w pełni funkcjonalna. Okazuje się jednak, że od tego wnętrza wymaga się nieco więcej. Ma być również estetyczna, modna i co więcej, ma sprzyjać realizacji w takiej przestrzeni rozmaitych zabiegów pielęgnacyjnych, jak również błogiego odpoczynku i relaksu po ciężkim dniu. Łazienki coraz częściej aranżuje się w klimacie profesjonalnego SPA i w tym zakresie doskonale sprawdza się wanna narożna. Dowiedz się, w jakich łazienkach można ją zamontować i co brać pod uwagę przy wyborze takiej wanny. 

Wanna narożna w większych łazienkach

Trzeba przyznać, że wanna narożna zajmuje nieco więcej miejsca, niż ta tradycyjnie zabudowana w kształcie prostokąta, a już na pewno znacznie więcej miejsca, niż kabina prysznicowa. Właśnie dlatego na taką wannę mogą zdecydować się jedynie osoby, które posiadają łazienkę o większym metrażu albo duże salony kąpielowe. Oczywiście, wannę narożną można też zamontować w małej łazience, jednak pozbawi się ją funkcji praktycznej, a korzystanie z tego pomieszczenia może nie być zbyt wygodne. Warto jednak rozważyć wybór konkretnej wanny, uwzględniając jej parametry techniczne. Na https://elazienki.pl/k/wanny/narozne/ znajdziesz szeroki wybór różnych wanien, w tym tych narożnych, które charakteryzują się mniejszymi bądź większymi wymiarami. Istotne, jest to, aby wybrać ją wedle własnych preferencji. 

Wanna narożna w domowym SPA

Dlaczego w ogóle osoby, które remontują lub urządzają swoją pierwszą łazienkę, decydują się właśnie na wannę montowaną w rogu tej przestrzeni? Eksperci potwierdzają, że chociaż takie wanny wiążą się ze sporą inwestycją finansową, to jednak dają ogromny komfort w zakresie użytkowania. Przestrzeń kąpielowa jest znacznie większa niż w przypadku tradycyjnej wanny. Ponadto wanna narożna najczęściej posiada mnóstwo dodatkowych bonusów, jak wyprofilowane siedzisko, oparcie czy miejsce na trzymanie rąk. I to jeszcze nie wszystko, bo wanny narożne z reguły zawierają szereg atrakcyjnych opcji, dzięki którym codzienna kąpiel może być naprawdę relaksująca. Mowa tutaj o dyszach i masażerach, a nawet funkcji jacuzzi, którą posiadają niektóre modele. Trzeba przyznać, że to wanna o innowacyjnych funkcjach, która sprawdzi się doskonale w łazienkach nowoczesnych, a w tych klasycznych nieco ożywi uniwersalną przestrzeń o podstawowym zastosowaniu. 

Wanna narożna a styl urządzania łazienki 

Tak naprawdę wanna montowana w rogu łazienki może sprawdzić się w każdym wnętrzu bez względu na styl aranżacji. Ponieważ posiada innowacyjne opcje wykorzystywane podczas kąpieli, najlepiej wpisuje się w te nowoczesne klimaty, natomiast nic nie stoi na przeszkodzie, aby wannę narożną zamontować w łazienkach w stylu boho, retro, skandynawskim czy loftowym. To wanna o ponadczasowym wyglądzie, która sprawdzi się wszędzie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here