czy warto zdecydować się na implanty włosów

W ostatnim czasie nastąpił ogromny rozwój medycyny estetycznej. Wśród wielu oferowanych zabiegów można wymienić przeszczep włosów. Nowoczesne implanty włosów pozwalają wszystkim osobom borykającym się z nadmiernym łysieniem na nowo cieszyć się piękną, gęstą oraz bujną czupryną.

Łysienie a implanty włosów

Łysienie to problem z którym znacznie częściej od kobiet borykają się mężczyźni. Czasem już w bardzo młodym wieku dochodzi u wielu z nich do znacznego przerzedzenia się włosów.

Takie osoby bardzo często czują się niedowartościowane oraz posiadają kompleksy na tle swego wyglądu. W takiej niekomfortowej sytuacji warto zdecydować się na implanty do włosów, które na nowo przywrócą radość życia.

Dlaczego dochodzi do łysienia?

Istnieje kilka istotnych przyczyn, które to powodują łysienie. Może do niego dojść wskutek przejściowych zaburzeń spowodowanych życiem w nadmiernym stresie czy też nieprawidłowym odżywianiem się. Ponadto łysienie może być przyczyną wielu poważnych chorób.

Niemniej najczęstszą przyczyną szybkiego łysienia jest szkodliwe działanie poszczególnych hormonów męskich. Bardzo często w organizmie dochodzi do tego, że testosteron we krwi pod wpływem enzymów zmienia się na tak zwane DHT, a więc dihydrotestosteron, który to powoduje znacznie niszczenie poszczególnych mieszków włosowych.

Na DHT są odporne tylko i wyłącznie mieszki włosowe znajdujące się z tyłu głowy na potylicy. Dzięki temu u wielu osób zmagających się z silnym łysieniem pozostaje z tyłu głowy wystarczająca ilość mieszków włosów do wykonania przeszczepu. Ich ogromną zaletą jest to, że są one bardzo odporne na wypadanie.

Profesjonalny przeszczep włosów Katowice

Przeszczep włosów to zabieg, dzięki któremu każdy pacjent może na nowo cieszyć się z posiadania pięknych oraz zadbanych włosów. Jest to w pełni bezpieczny dla zdrowia pacjentów zabieg mało -inwazyjny po wykonaniu którego każdy pacjent może od razu powrócić do domu.

Wśród wielu oferowanych w Polsce usług dużą popularnością cieszy się w pełni profesjonalny przeszczep włosów Katowice wykonywany pod okiem doświadczonych oraz kompetentnych specjalistów – chirurgów z dziedziny medycyny estetycznej.

Klinika włosów w Katowicach oferuje wysokiej jakości kompleksowe terapie leczenia łysienia oraz w pełni nowoczesne przeszczepy włosów z użyciem sprawdzonych metod. Stosowane metody przeszczepiania włosów gwarantują zawsze trwały oraz w pełni zadowalający efekt. Klinika włosów to doskonałe miejsce z którego warto skorzystać chcąc na nowo cieszyć się piękną oraz bujną fryzurą.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here