Statuetki dla wyjątkowych osób

Statuetki szklane z grawerem są w ostatnim czasie niezwykle popularne. Coraz więcej osób decyduje się bowiem na taki prezent dla swoich bliskich, dla przyjaciół, a nawet dla szefa w pracy. Dlaczego warto je zamówić w profesjonalnych firmach? Ile kosztują? Jak stworzyć oryginalny, efektowny model, który idealnie będzie pasował do obdarowanego? Podpowiedź poniżej.

Statuetki szklane z grawerem – gdzie je znaleźć?

Coraz więcej firm w internecie ogłasza się, iż tworzy takie statuetki personalizowane na życzenie klienta. Dzięki temu można wybrać efektowny kształt, rozmiar, określoną grubość oraz przede wszystkim to, co ma się na nich znajdować.

Warto dobrze przemyśleć ich wygląd, gdyż takie statuetki prezentują się najlepiej, gdy są idealnie dobrane do osób obdarowanych. Wręczając statuetkę muzykowi, można na niej wygrawerować nutę, a zamawiając ją dla męża, który uwielbia grać w piłkę nożną – najlepiej stworzyć model z piłką.

Perfekcyjne życzenia

Oprócz efektownego kształtu, osoby odpowiedzialne za tworzenie statuetek zadbają również o to, by były one pięknie wygrawerowane. Znany cytat, ciekawe motto, osobiste życzenia – to wszystko bowiem możne znaleźć się na takiej szklanej statuetce, którą można postawić praktycznie wszędzie.

Idealna na każdą okazję

Na 18 urodziny, na rocznicę ślubu, z okazji awansu lub dnia mamy – trzeba przyznać, że okazji w ciągu roku nie brakuje, by podarować komuś bliskiemu taki oryginalny prezent. Dzięki temu, że można go dostosować do swoich potrzeb, będzie idealnie pasował zarówno do osoby, która go otrzyma, jak i do konkretnej okazji.

W związku ze zbliżającym sie końcem roku szkolengo, coraz więcej szkół decyduje się na to, by zamówić takie statuetki swoim wyjątkowym uczniom. Nauczyciele mogą spersonalizować statuetki lub zamówić klasyczne modele dla wszystkich. Warto wziąć pod uwagę taki prezent, gdyż z pewnością będzie on piękną, wyjątkową pamiątką na wiele, wiele lat.

Ile one kosztują?

Takie nowoczesne statuetki można kupić w naprawdę bardzo różnorodnych cenach. Przeważnie jednak za średniej wielkości statuetki trzeba zapłacić od około 100 do 180 zł. Grawer na nich jest bezpłatny. Dlatego też nie warto z niego rezygnować i najlepiej zdecydować się na personalizowany upominek.

Statuetki szklane z grawerem dostępne są w ofercie Grawernia.pl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here