Najlepsze zakupy z AliExpress

Aliexpress to internetowa sieć sklepów, która w ostatnim czasie podbiła serca Polaków i staje się u nas coraz bardziej popularna. W niniejszym teksie krok po kroku omówimy jak sprawnie poruszać się w tym zakupowym świecie. A przede wszystkim jak zamawiać z AliExpress.
Zacznijmy od logowania i rejestracji. Pierwsze kroki to przejście do zakładki, gdzie należy wprowadzić swoje dane i założyć konto użytkownika. W prawym górnym rogu znajdziesz napisy:
Sign in/Join. Sign in (zaloguj się) jest przeznaczone dla wcześniej zalogowanych użytkowników. Natomiast Join Free (zaloguj się za darmo) – dla nowych użytkowników. Jeśli chcesz założyć nowe konto trzeba wybrać opcję Join Free. Nie wymaga to dużo czasu ani wysiłku. Jest też bezpłatny i można go założyć w dwojaki sposób: zaloguj się przez Facebook lub za pomocą adresu e-mail.

Rejestracja przez Facebook
To chyba najłatwiejszy i najszybszy sposób rejestracji dla osób, które mają tu założone konto i na co dzień korzystają z portalu Facebook. W celu założenia konta trzeba kliknąć na niebieską ikonę Sign up using Facebook, a konto na portalu AliExpress powstanie automatycznie, dzięki wykorzystaniu danych, których używa się do logowania na Facebooku.

Rejestracja przez e-mail
Jeśli nie masz konta na Facebooku, albo po prostu nie chcesz w ten sposób dokonać rejestracji, to nie ma problemu. Możesz skorzystać z opcji rejestracji przez adres e-mail. W tym celu należy wypełnić następujące pola: email address – tu należy wpisać swój aktualny adres e-mail; Pole Name – w pierwszym okienku wpisujemy nasze imię, a w drugim – nazwisko. I kolejne pole: Create password – wymyśl sobie hasło, które będzie się składać z 6 do 20 znaków, mogą to być litery i/albo cyfry. Następnie mamy Confirm your password – tu trzeba ponownie wpisać wymyślone wcześniej hasło, aby potwierdzić jego poprawność. No i na końcu Enter the code below – czyli, wpisz kod, który wyświetla się pod okienkiem. Rejestrację należy potwierdzić, klikając na Create Your Account.

Sign in/Logowanie
Jeśli udało Ci się już zarejestrować to teraz wystarczy już tylko kliknąć na Sign in. Pojawi się wówczas okno logowania, w którym należy wypełnić podany wcześniej adres e-mail oraz hasło. Jeśli zapomniałeś hasła, nic się nie stało!, możesz skorzystać z opcji Forgot Password. Nowe hasło zostanie wysłane na Twój adres e-mail, który podałeś podczas rejestracji. A kiedy zapomnisz swój adres e-mail, na który założyłeś konto, zarejestruj się ponownie i podaj nowe dane. Na AliExpress możesz stworzyć nieskończoną liczbę kont. i nie trzeba się o nic martwić, ponieważ rejestracja jest darmowa.

Twoje konto na AliExpress jest już aktywne? Najwyższy czas ruszyć na zakupy! Największa chińska platforma to raj dla kupujących. Tysiące produktów, które kuszą wyjątkowymi cenami i jakością. Można tu znaleźć prawie wszystko – od elektroniki i najpopularniejszych telefonów komórkowych, poprzez biżuterię czy zegarki, aż do kosmetyków, butów i najmodniejszych ubrań. Wszystko w jednym miejscu.
na koniec warto dodać jeszcze, że większość przedmiotów dostępnych na stronie AliExpress zostanie do Ciebie wysłana bez dodatkowych opłat.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here