Hybryda na paznokcie

Ładne paznokcie to wizytówka każdego z nas i co do tego nie ma najmniejszych wątpliwości. A co to w ogóle znaczy „zadbane paznokcie”? W przypadku mężczyzn to czyste i przycięte paznokcie. Natomiast panie mogą pójść krok dalej, bo czyste i odpowiednio przycięte paznokcie mogą jeszcze pomalować. I tutaj dopiero otwierają się szerokie możliwości, bo ileż rodzajów lakierów jest do wyboru i to jeszcze w jakże szerokiej gamie kolorystycznej.

Bez wątpienia paznokcie hybrydowe na chwilę obecną są chyba najbardziej popularne. Ale trzeba w tym miejscu dodać, że nadal wiele pań maluje paznokcie tradycyjnymi lakierami. Nie wszystkim bowiem odpowiadają hybrydy, a jeszcze czasami jest tak, że nie na wszystkich paznokciach ten rodzaj lakieru się trzyma.

Ale skoro już jesteśmy przy tym temacie, objaśnijmy, w jaki sposób zrobić paznokcie hybrydowe. Są panie, które chodzą regularnie do gabinetu kosmetycznego w celu zrobienia hybryd, ale są też takie, które robią to same w domu. Okazuje się, że to nic trudnego, trzeba tylko dysponować odpowiednim sprzętem. Ale nie ma z tym najmniejszego kłopotu, bo można za stosunkowo nieduże pieniądze kupić zestaw do hybryd (np.: tu https://www.lento.pl/paznokcie-hybrydowe.html) i już. Do każdego takiego zestawu jest oczywiście dołączona instrukcja, więc każda pani szybko ogarnie temat i od tego czasu będzie miała już zawsze piękne paznokcie.

A teraz krótki instruktaż dla tych wszystkich osób, które jeszcze wahają się, czy pójść w hybrydy. Pierwszy krok to przygotowanie paznokci do zabiegu. Trzeba zatem usunąć skórki, nadać paznokciom odpowiedni kształt oraz zmatowić płytkę paznokcia . Następnie trzeba je odtłuścić, bo inaczej nie będzie się na nich trzymać baza. Kolejny etap to primer, czyli preparat, który zmienia ph płytki paznokcia i zwiększa trwałość stylizacji. Teraz pora na lakier bazowy i możemy przystąpić do utwardzania w lampie, którą mamy w zestawie. Krok kolejny to nałożenie już konkretnego lakieru hybrydowego i znów jego utwardzenie. Dla polepszenia krycia lakieru należy nałożyć jeszcze jedną warstwę i oczywiście znów utwardzić. Na koniec aplikujemy lakier nawierzchniowy, który też utwardzamy. Teraz tylko jeszcze przemywamy paznokcie cleanerem, natłuszczamy oliwką i gotowe.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here