carolina herrera

Perfumy Carolina Herrera zaliczają się do jednych z najpopularniejszych kompozycji zapachowych, które przyciągają uwagę pewnych siebie, zdecydowanych kobiet, niewahających się sięgać po to, czego chcą. Twórczyni marki, Carolina Herrera, jako kobieta po czterdziestce, w 1980 roku założyła własny dom mody. Charakterystycznym znakiem jej stylu stała się wyprasowana, biała koszula i zamaszysta spódnica. Pierwszy zapach projektantka zaprezentowała światu po 8 latach od założenia swojej marki. Dominowała w nim tuberoza, jaśmin, morela oraz ylang-ylang. Aromat ten w pełni obrazował ówczesne lata i wpisywał się w gust kobiet. Marka Carolina Herrera w krótkim czasie stała się rozpoznawalna na rynku perfum i zyskała uznanie zarówno wśród kobiet, jak i mężczyzn. Zapachy te także obecnie są jednymi z najchętniej kupowanych.

Jak pachną męskie perfumy Carolina Herrera?

Perfumy damskie Carolina Herrera są popularne na całym świecie. Budzą one ciekawość od pierwszego spojrzenia za sprawą wyjątkowych flakonów, dopracowanych w każdym detalu. Mimo tego, że sporo osób kojarzy tę markę wyłącznie z zapachów dla kobiet, to posiada ona również interesujące propozycje dla mężczyzn. Carolina Herrera perfumy męskie CH Men Prive to kwintesencja elegancji i klasy. Przypominający zapalniczkę flakon skrywa szlachetne zamszowo-słodkie nuty doprawione męską whisky. Całość pachnie zdecydowanie, co jest charakterystyczne dla niemalże wszystkich perfum Carolina Herrera dla mężczyzn.

Perfumy damskie Carolina Herrera

Perfumy damskie Carolina Herrera to kompozycje, których nikomu nie trzeba przedstawiać. Sięgają po nie kobiety w różnym wieku, które cenią sobie eleganckie, ale i zdecydowane aromaty. Jedną z najpopularniejszych propozycji marki są perfumy damskie Good Girl Carolina Herrera. Kobiety na całym świecie są zafascynowane tą oryginalną, wyjątkową, a jednocześnie nowoczesną kompozycją. Ujrzała ona światło dzienne w 2016 roku, a reklamowana była hasłem „It’s so good to be bad”. Działa ona na zmysły już od pierwszej chwili, a zestawienie migdałów, jaśminu, tuberozy, fasoli tonka i esencji kakaowej wprost obezwładnia. Tak wyjątkowy zapach został zamknięty w eleganckim flakonie przypominającym szpilkę. W pełni oddaje on charakter tej kompozycji, która świetnie się sprawdzi na każdą okazję. Chętnie sięgają po nią silne, pewne siebie kobiety, które uwielbiają oryginalne, odważne perfumy.

Carolina Herrera perfumy 212 to z kolei zapach, który spodoba się każdej eleganckiej kobiecie, ceniącej sobie klasyczne aromaty. Mimo flakonu utrzymanego w stylistyce futurystycznej, wnętrze skrywa zapach odwzorowujący bukiet białych róż. Perfumy te miały swoją premierę w 1997 roku, a zainspirowane zostały bielą, a konkretnie białą koszulą, a więc poniekąd symbolem kojarzonym z założycielką marki. Piżmo w zestawieniu z kaktusem i lilią jest niezwykle zmysłowe i sprawdzi się podczas wielu różnych okazji.

Perfumy Carolina Herrera to kompozycje dopracowane pod każdym względem. Ich spójność, oryginalny charakter i klasa sprawiają, że każda kolejna propozycja marki szybko staje się bestsellerem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here