Dobry a jednocześnie tani hosting jest możliwy

0
1637

Przy zakładaniu sklepu internetowego, źródłem naszego zarobku będzie nasza strona. Żeby utrzymywała się cały czas na internecie, trzeba ponieść koszt stały, jakim będzie dla nas dobry hosting dla strony internetowej, więc warto wybrać ofertę zarówno tanią, jak i dobrą (a jeszcze lepiej byłoby gdyby można było kupić u jednego dostawcy domenę oraz to, żeby dostawca zapewnił wbudowaną platformę dla naszego przyszłego biznesu).

Gdzie kupić tani hosting dla strony www?

Można wykupić hosting od kru.pl. Spełnia on wszystkie nasze warunki- mamy tu widoczny cennik na rok, co pozwoli przewidzieć przyszłe koszty. Najdroższa oferta na hosting od kru.pl/bizneshosting.php, to zaledwie 600 zł rocznie, co jak na 100 GB danych, a w ofercie certyfikat SSL, autoinstalator licznych aplikacji oraz, co najważniejsze, nielimitowany transfer wydaje się ofertą zaskakująco wręcz przyjazną, jeżeli ktoś zna ceny rynkowe.

Osoby, które nie prowadzą sklepu internetowego, z pewnością mogą się zdecydować na znacznie tańsze oferty, które różnią się tylko ceną za pojemność- najniższa z nich to 30 GB, która kosztuje (w przeliczeniu na rok) 137 zł, a za 50 GB rocznie zapłacisz już 276 zł, nie licząc kosztów domeny. W pierwszym roku, za samo przeniesienie, zapłacisz standardową cenę, a jej odnowienie będzie kosztowało ok. 40 zł.

Inną zaletą jest to, że, w razie niezadowolenia danego klienta, kru.pl daje całodobowy dostęp do kodu Authinfo. Pozwoli to natychmiastowo przenieść domenę do innego dostawcy. Uważam to za ogromną zaletę, tym bardziej że większość firm przesyła go po prostu na maila, co obniża bezpieczeństwo strony albo żądają wysyłania listów, co znacząco i niepotrzebnie wydłuża działania. Jest to również jasny i czytelny dowód solidności tej firmy.

Inną sprawą jest wbudowany dostęp do Let’s Encrypt- inicjatywy darmowego certyfikatu SSL wprowadzonego przez organizację Internet Security Research Group, który budzi zaufanie wszystkich znanych przeglądarek. Zapewnia on podstawową ochronę naszej strony. Jego jedyną wadą jest to, że trzeba go ręcznie odnowić raz na 90 dni.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here